KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16185014
nr 1618 5014
Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x48 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:49:41